• Få hemmetsjournal.se's nyhetsbrev

    Skriv upp dig på vårt nyhetsbrev för senaste informationen!

  • Vinnare i julkalendern 2020

    Här hittar du alla vinnarna i Julkalendern!

    Vinnare i julkalendern 2020

    Här nedan hittar du alla vinnare i 2020 års julkalender!
    (med reservation för eventuella skrivfel)

    1 december, Pippi Långstrump, Rabén & Sjögren
    Marie Hall, Garphyttan

    2 december, Parfymset, Scandinavian Cosmetics
    Anita Karlsson, Fågelfors
    Berit Persson, Söderköping
    Linda Fjellström, Jokkmokk

    3 december, Matta och pläd, Pappelina
    Anita Persson, Tungelsta

    4 december, Spel, Egmont Kärnan
    Lena Thunman, Huddinge
    Olle Josefsson, Svedala
    Monika Aronsson, Hallaryd
    Ulf Ödman, Lindome
    Agneta Gustafsson, Storvik

    5 december, Stavmixer, Bosch
    Yvonne Bengtsson, Glommen
    Lisbeth Stensson, Nol

    6 december, Presentkort, Cellbes
    Evelina Lundén, Rydal
    Britt-Marie Hultén, Sala
    Annica Westberg, Bredbyn

    7 december, Karaff och glas, Rosendahl
    Ann-Christine Nyström, Hässleholm
    Eva Larsson, Kode
    Margareta Setterberg, Falköping
    Berit Hed, Molkom
    Per Strandberg, Västerås
    Hanna Jönsson, Luleå

    8 december, Hudvårdskit, Dermalogica/GOLD PR
    Anna Berglund, Ljungby
    Ulrika Holm, Väring
    Frida Johansson, Filipstad
    Anette Johansson, Köping

    9 december, Mobiltelefon, Doro
    Barbro Landén, Söderfors

    10 december, LasseMaja, Story House Egmont
    HELÅRSPRENUMERATION:
    Lion Frostberg, Stockholm
    Cecilia Ståhlberg Rydén, Ystad
    Anna Sparf, Halmstad
    Alexandra Dahlberg, Göteborg
    Evy Wennerhag, Jönköping
    Waliid Mohamed, Karlstad
    Eva Andersson, Västerås
    Catharina Lindberg, Surahammar
    Rose-Marie Henriksson, Sollefteå
    Rosita Johansson, Umeå
    DETEKTIVLÅDA:
    Stellan Norström, Älta
    Kerstin Theander, Malmö
    Per Stannis Johansson, Hammar
    Ellinor Karlsson, Uppsala
    Pernilla Nyberg, Husum
    PUSSEL:
    Kerstin Persson, Bromölla
    Berit Knutsson, Bräkne-Hoby
    Irene Hermansson, Fiskebäckskil
    Christina Dighed, Linköping
    Meja Jönsson, Luleå

    11 december, Årskort, Fitness24Seven
    Ursula Ekström, Trelleborg

    12 december, Pussel, Egmont Kärnan
    Christina Bergström, Stockholm
    Monia Larsson, Vittskövle
    Ann-Berit Vilhelmson, Kil
    Inga-Lisa Sammalisto, Sandviken
    Elisabet Olofsson, Kalix

    13 december, Vaser, Kähler
    Matilda Marhaug, Saltsjö-Boo
    Britt Tegheim, Växjö
    Kerstin Johansson, Strömstad
    Gunilla Edithsdotter, Borås
    Birgit Ståål, Västerås
    Harriet Norberg, Ersmark

    14 december, Knivar, Bagaren & Kocken
    Elisabeth Krysén, Sösdala
    Ambjörn Fahlen, Örnsköldsvik

    15 december, Diskmaskinspuck, GROHE
    Kerstin Östlund, Marmaverken

    16 december, Nuxe hudvårdsset, Scandinavian Cosmetics
    Bonny Karlsson, Fårbo
    Lill Johansson, Lilla Edet
    Britt-Inger Larsson, Nyköping

    17 december, Barware-set, Rosendahl
    Sven Söderling, Lidingö
    Magnus Magima, Karlskrona
    Cecilia Holmberg, Pålsboda

    18 december, Bridgerton, Bonnier
    Anna Sölvberg, Halmstad
    Ulla Karlsson, Dingle
    Helinä Kinnunen, Hallstahammar
    AnnLili Morin, Enånger
    Seija Huhta, Gammelstad

    19 december, CURA-set, CURA
    Ulla-Jane Saxberger, Hässelby

    20 december, Kolsyremaskin, Sodastream
    Ewy Aronsdotter, Olofström
    Iréne Frödin, Linköping
    Matilda Blanck, Luleå

    21 december, Robotdammsugare, Neato
    Ida Kallenberg, Emmaboda

    22 december, Bamse, Story House Egmont
    HALVÅRSPRENUMERATION BAMSE:
    Christine Henriksson, Hägersten
    Gertrud Ohlsson, Perstorp
    Carina Jönsson, Johannishus
    Lena Nilsson, Alingsås
    Eva-Lena Freij, Sommen
    Aina Arvidsson, Finspång
    Inger Dahlin, Hallsberg
    Irene Walger, Bålsta
    Pernilla Stonert, Gävle
    Madeleine Berglund, Örviken
    JAG LÄR MIG OM FÖRSKOLAN:
    Annelie Landstedt, Sollentuna
    Margareta Häll, Kristianstad
    Kjell Johansson, Getinge
    Sonja Isaksson, Falkenberg
    Ricky Majlöv, Nol
    Marlene Anerdin, Vimmerby
    Lena Clashammar Holm, Kolmården
    Margareta Brunning, Nora
    Linda Fahlqvist, Forsa
    Eva & Peter Karlsson, Piteå
    BAMSE HONUNGSJAKT:
    Elisabet Nystrand, Hyltebruk
    Anya Westberg, Skärhamn
    Markus Lago, Ödeshög
    Liselott Andersson, Stora Mellösa
    Sivbritt Söderström, Bygdeå
    BAMSE JYMPASPEL:
    Gunbritt Carlsson, Vällingby
    Birthe Sparre-Ulrich, Landskrona
    Fanny Berlin, Fiskebäckskil
    Rigmor Björk, Åkerstyckebruk
    Sonja Thander, Bispgården

    23 december, Max Factor, Scandinavian Cosmetics
    Ulla-Kikki Hellqvist, Hammarö
    Gabriela Chabo, Örebro
    Erika Seger, Stenstavik

    24 december, Brunnsweekend, Söderköpings brunn
    Margareta Andersson, Enköping

  • Få hemmetsjournal.se's nyhetsbrev

    Skriv upp dig på vårt nyhetsbrev för senaste informationen!