Redaktionen

Här hittar du kontaktuppgifter till Hus & Hems redaktion.

 

 

Ann Dahl

Tf chefredaktör & Ansvarig utgivare

Ann Dahl

08-728 23 70

ann.dahl@egmont.se

Markus Koba

Art Director

Markus Koba

08-728 23 85

markus.koba@egmont.se

Liselotte Lundström

Fack- och trendredaktör

Liselotte Lundström

08-728 23 18

liselotte.lundstrom@egmont.se

Nina Sederholm

Reporter/ Trädgårdsredaktör

Nina Sederholm

08-728 23 05

nina.sederholm@egmont.se

Sara Hellström

Reporter

Sara Hellström

08-728 23 21

sara.hellstrom@egmont.se

Webbredaktör

Elisabeth Andersson

elisabeth.andersson@egmont.se

Matilda Appelberg

Stylist

Matilda Appelberg

08-728 23 10

matilda.appelberg@egmont.se

Irene Hellström

Teknisk redaktör/Layout

Iréne Hellström

08-728 23 47

irene.hellstrom@egmont.se

Layout

Erik Hedman

08-728 23 41

erik.hedman@egmont.se

Redaktionschef Hus & Hem Trädgård

Anette Sievers

08-728 23 24

anette.sievers@egmont.se